2 θύρες Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

2 θύρες Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

Σύντομη περιγραφή:


Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντος

Ο μετατροπέας μέσων ινών 10 / 100M μετατρέπει το 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX μέσα χαλκού ή το αντίστροφο. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος.

Προσδιορισμός

• 10 / 100M 2 Port Ethernet to Fiber Media Converter

• Μισή ή πλήρη αμφίδρομη αυτόματη διαπραγμάτευση

• Αυτόματη διαπραγμάτευση 10/100 Mbps για θύρα χαλκού

• Αυτόματο MDI / MDI-X για θύρα χαλκού

• Συμμορφώνεται με IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Υποστήριξη λειτουργίας Link Pass Fault Pass Through

• Εγκατάσταση plug-and-play

• Επεκτείνετε την απόσταση δικτύου έως και 100 km

• Προαιρετική θύρα ινών SC / FC / ST, WDM

• Μπορεί να κατασκευαστεί σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14

Προσδιορισμός

  Ονομασία προϊόντος  10 / 100M 2 Port Ethernet to Fiber Media Converter (Single Fiber Dual Fiber)
  Μοντέλο προϊόντος  ZJ-100102-25
  Συμμορφωμένα πρότυπα  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Διεπαφή  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TXFiber: 1 × 10 / 100Base-FX (υποδοχή ST / SC / FC)
  Μέσα δικτύου  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 μέτρα) 100BASE-TX: Cat5 ή μεταγενέστερο UTP (≤100 μέτρο) 1000BASE-TX: Cat6 ή μεταγενέστερο UTP (≤100 μέτρο)
  Fiber Media  Πολλαπλή λειτουργία: 2KMS μεμονωμένη λειτουργία: 25/40/60 / 80KM
 Οπτικό καλώδιο  UTP: cat.5 / cat.6Μέγιστη απόσταση 100μFiber (Single Mode): 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Έλεγχος ροής  Έλεγχος ροής πλήρους διπλής όψης IEEE802.3x Έλεγχος ροής αντίστροφης όψης διπλής όψης
 Απόσταση μετάδοσης  Μονή λειτουργία 20-100km
  Εξουσία  DC5V1Α
  Κατανάλωση  <5w
  Περιβάλλον εργασίας  Θερμοκρασία λειτουργίας: -3060 ℃; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -3575 ℃Σχετική υγρασία: 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση)
   Κέλυφος  Σίδερο
  Λίστα συσκευασίας  Μετατροπέας πολυμέσων × 1 τεμ / ζεύγος Προσαρμογέας ρεύματος × 1 τεμ / ζεύγος Εγχειρίδιο χρήστη × 1 τεμ

Πιστοποιητικό ποιότητας × 1 τεμ

Κάρτα εγγύησης × 1 τεμ

  MTBF  300.000 ώρες
  Βάρος & μέγεθος  Βάρος προϊόντος: 0,7KG Μέγεθος προϊόντος (L × W × H): 11cm × 7cm × 2.5cm
  Εγγύηση  3 χρόνια

  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς