Μετατροπέας πολυμέσων Ethernet

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 σε SFP Media Converter μετατρέπει 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX χαλκού ή αντίστροφα. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Μισή ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media Converter ZJ-1100SFP

    100Mbps Ethernet RJ45 σε SFP Media Converter μετατρέπει 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX χαλκού ή αντίστροφα. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • 100Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Μισό ή ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    Ο μετατροπέας μέσων ινών 10 / 100M μετατρέπει το 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX μέσα χαλκού ή το αντίστροφο. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Single Fiber • μισό ή πλήρες ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-1100S-25

    Ο μετατροπέας μέσων ινών 10 / 100M μετατρέπει το 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX μέσα χαλκού ή το αντίστροφο. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • μισό ή πλήρες ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 θύρες Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    Ο μετατροπέας μέσων ινών 10 / 100M μετατρέπει το 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX μέσα χαλκού ή το αντίστροφο. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Προδιαγραφή • 10 / 100M 2 Port Ethernet to Fiber Media Converter • Μισό ή πλήρες ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter μετατρέπει 1000BASE-FX fiber σε 1000Base-TX χαλκού ή αντίστροφα. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • Μετατροπέας πολυμέσων 10/100 / 1000M, Single Fiber Single Fiber • Μισή ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter μετατρέπει 1000BASE-FX fiber σε 1000Base-TX χαλκού ή αντίστροφα. Παρέχετε μια εύκολη και οικονομική λύση για την αναβάθμιση ενός χαλκού που βασίζεται σε οπτικές ίνες για να επεκτείνετε την εμβέλεια του σήματος. Απόσταση μετάδοσης μετατροπέα πολυμέσων έως 120KM. Σχεδιασμός Plug-and-play, εύκολο στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο ή τοποθετημένο σε πλαίσιο μετατροπέα μέσων υποδοχής 2U 14 με κεντρική παροχή ρεύματος. Χαρακτηριστικά • Μετατροπέας πολυμέσων 10/100 / 1000M, Διπλή ίνα μονής λειτουργίας • Μισό ή ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Chassis Το πλαίσιο μπορεί να φιλοξενήσει έναν συνδυασμό έως και 16 τεμαχίων ενοτήτων βίντεο και μονάδων βίντεο / δεδομένων. Ο σχεδιασμός AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) χρησιμοποιείται για να καταστήσει δυνατή την ανεξάρτητη λειτουργία της μονάδας χωρίς παρεμβολές από ένα κλείσιμο ρεύματος και την αποτυχία άλλων μονάδων μέσα στο πλαίσιο. Επιτυγχάνεται υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα κάθε μονάδας. Χαρακτηριστικά • Πλαίσιο 2U 16 Slots για μετατροπέα πολυμέσων
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Κουλοχέρηδες Rack Mount Chassis

    Το πλαίσιο 2U 14 Slots μπορεί να φιλοξενήσει 14 σετ μεμονωμένων μετατροπέων πολυμέσων 10 / 100M ή 10/100 / 1000M. Ο σχεδιασμός AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) χρησιμοποιείται για να καταστήσει δυνατή την ανεξάρτητη λειτουργία της μονάδας χωρίς παρεμβολές από ένα κλείσιμο ρεύματος και την αποτυχία άλλων μονάδων μέσα στο πλαίσιο. Επιτυγχάνεται υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα κάθε μονάδας. Δυνατότητες • 2U 14 Slots Chassis for Media Converter