Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλών τρόπων

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης ST έως ST OM3

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Εισαγωγή ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης SC σε SC OM4

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Εισαγωγή ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης MPO To LC Duplex OM3

    Τα καλώδια MPO to LC Breakout είναι η καλύτερη επιλογή για δίκτυα ινών υψηλής πυκνότητας. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές fast ethernet, fiber channel, data center και gigabit ethernet. Αυτό το καλώδιο καλωδίωσης 12 ινών χρησιμοποιείται για τη σύνδεση (6) SFP + σε πίνακα προσαρμογέα MPO και κορμό MPO. Προδιαγραφή Συνδετήρας A MPO Θηλυκός (χωρίς pin) Συνδετήρας B LC UPC Διπλής ίνας Λειτουργία OM3 50 / 125μm Μήκος κύματος 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Απόσταση 100m στα 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Καλώδιο μπαλωμάτων MTP OM4

    Το μη ευαίσθητο καλώδιο οπτικής ίνας 50 / 125μm OM4 Bend είναι λιγότερο εξασθενημένο όταν λυγίζει ή στρίβεται σε σύγκριση με τα παραδοσιακά καλώδια οπτικών ινών και αυτό θα κάνει την εγκατάσταση και συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών πιο αποτελεσματική. Μπορεί επίσης να εξοικονομήσει περισσότερο χώρο για την καλωδίωση υψηλής πυκνότητας σε κέντρα δεδομένων, εταιρικά δίκτυα, αίθουσες τηλεπικοινωνιών, συμπλέγματα διακομιστών, δίκτυα αποθήκευσης cloud και σε οποιοδήποτε σημείο χρειάζονται καλώδια patch fiber. Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών τρόπων 50/125 OM4 είναι ιδανικό για ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Καλώδιο MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout

    1.0.3dd Ultra Low IL με βύσματα USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL με βύσματα LC. 2. Η ίνα Corning ή YOFC έχει σχεδιαστεί για να περάσει ISO, IEC, RoHS. κλπ. πρότυπα. 3. Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. 4. Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας A MTP Θηλυκό ελίτ Συνδετήρας B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Υλικό OFNR, OFNP, LSZH Εισαγωγή Απώλεια ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης SC To SC OM1

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης SC To SC OM2

    Αυτό το multimode καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών έρχεται με υλικό σακάκι υψηλής απόδοσης, το οποίο έχει μεγαλύτερη διάρκεια ζωής για χρήση. Επιπλέον, είναι λιγότερο εξασθενημένο όταν λυγίζετε ή στρίβετε σε σύγκριση με τα παραδοσιακά καλώδια οπτικών ινών, καθιστώντας έτσι την εγκατάσταση και συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών πιο αποτελεσματική. Υπάρχουν τρία είδη επιλογών υλικών μπουφάν, όπως PVC (OFNR), OFNP, LSZH και οι άνθρωποι θα μπορούσαν να έχουν καλύτερη επιλογή ανάλογα με τις ανάγκες τους. Η φωτεινή και πορτοκαλί εμφάνιση μπορεί ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης SC σε SC OM3

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης LC έως LC OM4

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης LC To LC OM3

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης LC To LC OM2

    1. Το προϊόν υιοθετεί εισαγόμενα κεραμικά καρφίτσες και εισάγει καλώδια οπτικών ινών υψηλής ποιότητας. 2. Εισαγάγετε ξένη προηγμένη τεχνολογία λείανσης και εξοπλισμό λείανσης για να διασφαλίσετε ότι η κεντρική απόκλιση της ίνας, η κοίλη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς γρατσουνιές και ελαττώματα, και οι παράμετροι της ακτίνας καμπυλότητας της κεραμικής ακραίας όψης πληρούν τις πρότυπο. 3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η απώλεια επιστροφής είναι μεγάλη, η εναλλαξιμότητα είναι καλή, η επαναλαμβανόμενη εισαγωγή και ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης LC έως LC OM1

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...