Καλώδιο μπαλώματος

  • ST Single Mode Patch Cord

    Καλώδιο Patch Single Mode ST

    Αυτό το καλώδιο Patch Single Mode ST είναι ένας από τους συνδετήρες της σειράς MT. Τα ferrules της σειράς χρησιμοποιούν δύο οπές οδηγού με διάμετρο στην ακραία όψη του ferrule και τον οδηγό πείρο για ακριβή σύνδεση. Επιπλέον, μπορεί να υποβληθεί σε επεξεργασία για την παραγωγή διαφόρων μορφών άλματος. Η συμπαγής σχεδίαση του συνδετήρα επιτρέπει στον βραχυκυκλωτήρα να έχει μεγάλο αριθμό πυρήνων και μικρό μέγεθος. Από την άλλη πλευρά, αυτό το ST Single Mode Patch Cord μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ενσωματωμένα περιβάλλοντα οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Καλώδιο μονής λειτουργίας σε πολλών τρόπων Fiber Patch

    Αυτό το μονόκλωνο καλώδιο patch πολλαπλών τρόπων ινών έχει σχεδιαστεί ειδικά για να κάνει καλώδια μπαλωμάτων από τη συσκευή στη σύνδεση καλωδίωσης οπτικών ινών. Αυτό το παχύτερο προστατευτικό στρώμα χρησιμοποιείται γενικά για τη σύνδεση μεταξύ του οπτικού πομποδέκτη και του τερματικού κουτιού. Σε σύγκριση με το συνηθισμένο καλώδιο στην αγορά, το μονόκλωνο καλώδιο patch πολλαπλών τρόπων ινών είναι εξοπλισμένο με το πλεονέκτημα της καλής επαναληψιμότητας, της καλής απόδοσης μεταξύ των βυσμάτων και της καλής σταθερότητας θερμοκρασίας. Από την άλλη πλευρά, επίσης ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC to SC Single Mode Patch Cord

    Αυτό το καλώδιο μπαλωμάτων απλής λειτουργίας SC σε SC διαθέτει δύο οπές οδηγού με διάμετρο στην ακραία όψη του ferrule και τον πείρο οδηγού για ακριβή σύνδεση. Είναι πολύ εύκολο στην εγκατάσταση και δεν υπάρχει ιδιαίτερη ανάγκη συντήρησης. Επιπλέον, μπορεί να υποβληθεί σε επεξεργασία για την παραγωγή διαφόρων μορφών άλματος MPO. Εξοπλισμένο με προηγμένη διαδικασία, το καλώδιο patch single mode SC to SC μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ενσωματωμένα περιβάλλοντα γραμμών οπτικής ίνας υψηλής πυκνότητας στη διαδικασία καλωδίωσης, εξασφαλίζοντας λειτουργία υψηλής ταχύτητας. Ο ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC to LC Single Mode Patch Cord

    Αυτό το καλώδιο patch απλής λειτουργίας SC σε LC συνδέεται με το οπτικό σύστημα μετάδοσης, το οποίο πραγματοποιεί τη λειτουργία της επικοινωνίας μέσω οπτικής ζεύξης και δεν υπάρχει τίποτα στη μορφή κωδικοποίησης του σήματος. Σε σύγκριση με το συνηθισμένο καλώδιο στην αγορά, το καλώδιο patch single mode SC to LC έχει τα πλεονεκτήματα της παροχής μετάδοσης δεδομένων με εξαιρετικά χαμηλή καθυστέρηση και την υποστήριξη μιας εξαιρετικά ευρείας τάσης τροφοδοσίας. Εξοπλισμένο με εξαιρετική προστασία ισχύος και αυτόματη εναλλαγή, υποστηρίζει ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ to MTRJ

    Αυτό το MTRJ to MTRJ Patch Cord είναι εξοπλισμένο με προστατευτική δομή, η οποία πραγματοποιεί τη λειτουργία για την αποφυγή ζημιών του περιβάλλοντος περιβάλλοντος στις οπτικές ίνες, όπως νερό, φωτιά, ηλεκτροπληξία κ.λπ. Το κέντρο είναι ο γυάλινος πυρήνας που μεταδίδει το φως. Σε μια ίνα πολλαπλών τρόπων, ο πυρήνας έχει διάμετρο, η οποία είναι περίπου ισοδύναμη με το πάχος μιας ανθρώπινης τρίχας. Ο πυρήνας ινών μονής λειτουργίας έχει διάμετρο. Το εξωτερικό μέρος του πυρήνα περιβάλλεται από ένα γυάλινο φάκελο με χαμηλότερο δείκτη ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Καλώδιο μπαλωμάτων ινών LC to LC Single Mode

    Αυτό το καλώδιο μπαλωμάτων ινών μονής λειτουργίας LC σε LC μπορεί να είναι μια ιδανική εγκατάσταση για τη σύνδεση του πλαισίου διανομής οπτικών ινών και της υποδοχής οπτικών πληροφοριών με το διακόπτη, τη σύνδεση μεταξύ των διακοπτών, τη σύνδεση μεταξύ του διακόπτη και του υπολογιστή και τη σύνδεση μεταξύ την οπτική υποδοχή πληροφοριών και τον υπολογιστή. Εξοπλισμένο με υψηλή απόδοση, το καλώδιο μπαλώματος ινών μονής λειτουργίας LC σε LC μπορεί να εφαρμοστεί στο υποσύστημα διαχείρισης. Λόγω του κατάλληλου μεγέθους και του μικρού βάρους, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών LC μονής λειτουργίας

    Αυτό το LC Single Mode Patch Cord είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για περιβάλλοντα επιδιόρθωσης υψηλής πυκνότητας. Σε σύγκριση με το συνηθισμένο καλώδιο στην αγορά, αυτό το καλώδιο είναι εξοπλισμένο με εξαιρετικά μικρό βύσμα, το οποίο εξοικονομεί περισσότερο χώρο σε σύγκριση με τον κανονικό βραχυκυκλωτήρα καλωδίων χωρίς να επηρεάζει το τράβηγμα. Και η θήκη της μινιατούρας του συνδετήρα είναι μικρότερη από τη συμβατική θήκη της ουράς του συνδετήρα LC, η οποία εξοικονομεί περισσότερο χώρο για τη διαχείριση του θαλάμου. Λόγω της υψηλής απόδοσης, το LC Single Mode Patch Cord έχει μικρότερο ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode Patch Cord

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας FC to FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μm Jacket Color Yellow Polishing APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης ST έως ST OM3

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Εισαγωγή ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης SC σε SC OM4

    · Γνωρίζει το EIA / TIA 604-2 με κεραμικό φερράλ για καλωδιακά δίκτυα υψηλής ταχύτητας. · Το τυπωμένο καλώδιο βοηθά στην αποσαφήνιση και την αναγνώριση διαφορετικών καλωδίων. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL και RL. · Το καλώδιο ινών χωρίς ευαισθησία κάμψης δείχνει εξαιρετική απόδοση στην ανθεκτικότητα. · Το πακέτο χαρτοκιβωτίων K = K παρέχει μέγιστη προστασία στα αντικείμενα σας. Προδιαγραφή Συνδετήρας SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Εισαγωγή ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Καλώδιο διπλής όψης MPO To LC Duplex OM3

    Τα καλώδια MPO to LC Breakout είναι η καλύτερη επιλογή για δίκτυα ινών υψηλής πυκνότητας. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές fast ethernet, fiber channel, data center και gigabit ethernet. Αυτό το καλώδιο καλωδίωσης 12 ινών χρησιμοποιείται για τη σύνδεση (6) SFP + σε πίνακα προσαρμογέα MPO και κορμό MPO. Προδιαγραφή Συνδετήρας A MPO Θηλυκός (χωρίς pin) Συνδετήρας B LC UPC Διπλής ίνας Λειτουργία OM3 50 / 125μm Μήκος κύματος 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Απόσταση 100m στα 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Καλώδιο μπαλωμάτων MTP OM4

    Το μη ευαίσθητο καλώδιο οπτικών ινών 50 / 125μm OM4 bend είναι λιγότερο εξασθενημένο όταν λυγίζει ή στρίβεται σε σύγκριση με τα παραδοσιακά καλώδια οπτικών ινών και αυτό θα κάνει την εγκατάσταση και συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών πιο αποτελεσματική. Μπορεί επίσης να εξοικονομήσει περισσότερο χώρο για την καλωδίωση υψηλής πυκνότητας σε κέντρα δεδομένων, εταιρικά δίκτυα, αίθουσες τηλεπικοινωνιών, συμπλέγματα διακομιστών, δίκτυα αποθήκευσης cloud και σε οποιοδήποτε σημείο χρειάζονται καλώδια patch fiber. Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών τρόπων 50/125 OM4 είναι ιδανικό για ...
12 Επόμενο> >> Σελίδα 1/2