Μετάδοση CATV SAT-IF

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    Οπτικός δέκτης CATV & δορυφόρος

    Χαρακτηριστικά 1. Με οπτικό ανιχνευτή υψηλής ευαισθησίας. 2. Είναι μια ενσωμάτωση υψηλής τεχνολογίας σε CATV και L-band δορυφορικά προϊόντα σύνδεσης ινών 4. Απλή εγκατάσταση Είναι βολικό για την εγκατάσταση του χρήστη. 5. Ισχύς εισόδου από + 0 ~ -13dBm. 6. Έχει καλή ικανότητα αντίστασης ηλεκτρομαγνητικών παρεμβολών. 7. Υψηλή απόδοση αλλά χαμηλή τιμή. Παράμετροι διαγράμματος Οπτική εργασία ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF Οπτικός πομπός ZST Series

    Περιγραφή Οι μίνι δορυφορικοί οπτικοί πομποί της σειράς ZST μπορούν να χωριστούν σε ZST1310M (1310nm) και ZST1550M (1550nm) ανάλογα με τη διαφορά μήκους κύματος, η οπτική ισχύς εξόδου είναι 0-10dBm προαιρετική. Χαρακτηριστικά 1. Σχεδιασμένο για δίκτυα FTTH. 2. Υψηλή γραμμικότητα, Κατάλληλη για εφαρμογή CATV & SAT-IF. 3. Εξαιρετική γραμμικότητα και επιπεδότητα. 4. Απλή απώλεια απόδοσης ινών μονής λειτουργίας 5. Χρησιμοποιώντας ενεργές συσκευές ενισχυτή GaAs. 6. Τεχνολογία εξαιρετικά χαμηλού θορύβου. 7. Μικρότερο μέγεθος και ευκολότερη εγκατάσταση. 8. ΚΟΚΚΙΝΟ LED ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Οπτικός πομπός CATV & Satellite (ZST9526)

    Περιγραφή προϊόντων Ο δορυφορικός οπτικός πομπός ZST9526 υιοθετεί λέιζερ DFB υψηλής ευκρίνειας γραμμικής πεταλούδας, το οποίο διαμορφώνεται άμεσα για να μεταδίδει σήμα 47-862MHz και 950 ~ 2600MHz σε μία μόνο ίνα. Μπορεί να επιλέξει τυπικό μήκος κύματος ITU για το σύστημα DWDM για επέκταση και ενημέρωση των δικτύων. Μπορεί να ενισχυθεί από EDFA και EYDFA για τεράστιο σύστημα FTTH. Μπορεί να είναι συμβατό με οποιαδήποτε τεχνολογία FTTx PON για την πραγματοποίηση του συνδυασμού CATV, DVB-S, Internet και FTTH. ZST9526 Δορυφορικός οπτικός πομπός ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Ενσωματωμένο WDM CATV & Satellite Optical Receiver

    Χαρακτηριστικά 1. Με οπτικό ανιχνευτή υψηλής ευαισθησίας. 2. Είναι μια ενσωμάτωση υψηλής τεχνολογίας σε προϊόντα σύνδεσης δορυφορικών ινών CATV και L-band 3. Μπορεί να ληφθεί σε μια οπτική ίνα με δορυφόρους 47 ~ 2600MHz και ψηφιακά και αναλογικά σήματα CATV. 4. Απλή εγκατάσταση Είναι βολικό για την εγκατάσταση του χρήστη. 5. Ισχύς εισόδου από + 0 ~ -13dBm. 6. Έχει καλή ικανότητα αντίστασης ηλεκτρομαγνητικών παρεμβολών. 7. Υψηλή απόδοση αλλά χαμηλή τιμή. Διάγραμμα παραμέτρων Οπτική λειτουργία ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Δορυφορικός οπτικός δέκτης ZSR2600M

    Χαρακτηριστικά (1) Υιοθετεί τον οπτικό ανιχνευτή υψηλής ευαισθησίας ως βασικό συστατικό, ευαισθησία λήψης -8dBm (2) Επίτοιχο περίβλημα αλουμινίου. (3) Συμβατό με FTTx PON Tech (4) Καλή απορρόφηση θερμότητας (5) Για δίκτυα HFC με πολλούς χρήστες (6) Συμβατό με τεχνική παράμετρο FTTx PON Τεχνική παράμετρος Στοιχεία Ευρετήρια Παρατήρηση Ελάχιστο Τύπος Μέγιστο οπτικό χαρακτηριστικό Λειτουργικό μήκος κύματος nm 1200 1600 Ευαισθησία A / W ≥0.9 Λήψη εύρους οπτικής ισχύος dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    Ενσωματωμένος WDM δορυφορικός οπτικός δέκτης ζώνης ZSR2600MD L

    Περίληψη προϊόντων Ο δορυφορικός οπτικός δέκτης ζώνης ZSR2600MD L είναι το επιλεγμένο προϊόν που σχεδιάσαμε ειδικά για FTTH / WDM Fiber στη δομή του οικιακού δικτύου. Με μικρό κέλυφος, συμπαγή και λογική δομή εσωτερικού κυκλώματος και εξαιρετικούς δείκτες απόδοσης. Είναι η πρώτη επιλογή για οικιακή περιοχή και οικιακό δίκτυο οπτικών ινών. Το ενσωματωμένο CWDM, μήκος κύματος λειτουργίας RFTV είναι 1550nm. Περάστε μήκος κύματος 1310 / 1490nm. Μπορεί να συνδεθεί με EPON, GPON και ONU. Χαρακτηριστικά απόδοσης ■ Για ...