ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Σύντομη περιγραφή:


Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντος

ΤΡΟΦΙΜΑ 

■ xPON Περάστε

■ Λειτουργία AGC

■ Λειτουργία Burst Mode

■ Υποστηρίζει DOCSIS 3.0 ή 3.1

■ Ενδεικτικές λυχνίες LED για ενεργοποίηση, προαιρετική ισχύ και επιστροφή Tx

■ Θύρα δοκιμής -20dB

■ 12VDC Power Adapter

■ Ακολουθεί τα πρότυπα SCTE 174

Εφαρμογές

■ Δίκτυα CATV, HFC

■ RF πάνω από γυαλί

Περιγραφή

Ο συμπαγής οπτικός κόμβος PL10-4A είναι η ιδανική πλατφόρμα για χρήση σε δίκτυα FTTH και FTTB, παρέχοντας υπηρεσία δεδομένων DOCSIS, φωνής, βίντεο και υψηλής ταχύτητας ανάντη και κατάντη σε εφαρμογές FTTX. Το PL10-4A έχει αυτόματο έλεγχο ελέγχου λειτουργίας και λειτουργία ριπής, συμβατό με ένα δίκτυο επικοινωνιών RF over Glass (RFoG). Ενεργοποιημένη λειτουργία xPON, το PL10-4A έχει σχεδιαστεί για το δίκτυο EPON / GPON για την παροχή υπηρεσίας CATV ή το δίκτυο RFoG για την παροχή υπηρεσιών μετάδοσης EPON / GPON.

Προσδιορισμός

Εμπρός μονοπάτι

Παράμετρος

Μονάδα

αξία

Κατάσταση

Οπτικό μήκος κύματος

νμ

1540 ~ 1560

Διαθέσιμο CWDM

PON Pass Μήκος κύματος

νμ

1280 ~ 1500

Απώλεια θύρας PON Pass

dB

1

Οπτική απομόνωση PON

dB

> 30

Παρακολούθηση τάσης

V / mW

1

λ = 1550nm

Οπτική ισχύς εισόδου

dBm

-6 ~ + 2

Εύρος AGC

* Εύρος συχνοτήτων

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz διαθέσιμα

Ομαλότητα

dB

± 0,75

*Κλίση

dB

5 ± 1

3 ± 1 διαθέσιμα

Απώλεια επιστροφής εξόδου

dB

≥16

Απώλεια επιστροφής οπτικής εξόδου

dB

> 45

* Επίπεδο εξόδου

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch πάνω από 550MHz
στα -6dB offset)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* Γ / Ν

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤-60

Ισοδύναμη είσοδος θορύβου

pA / Hz

<7

Μονοπάτι επιστροφής

Παράμετρος

Μονάδα

αξία

Κατάσταση

Μήκος κύματος

νμ

1600 ~ 1620

Διαθέσιμο CWDM

Οπτική ισχύς εξόδου

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) τυπική

* Επίπεδο εισόδου RF

dBmV

20 ~ 40

Τυπικός

dBmV

80 ~ 100

Ομαλότητα

dBm

± 0,75

Απώλεια επιστροφής εισόδου

dB

≥16

Απώλεια επιστροφής οπτικής εξόδου

dB

> 45

* Επίπεδο ενεργοποίησης οπτικού λέιζερ

dBmV

15

Διαθέσιμο αίτημα πελάτη

dBmV

75

* Επίπεδο απενεργοποίησης οπτικού λέιζερ

dBmV

-4

Διαθέσιμο αίτημα πελάτη

dBmV

56

Χρόνος αύξησης λέιζερ

Κυρία

≤1.3

Χρόνος πτώσης με λέιζερ

Κυρία

≤1.6

Οι υπολοιποι

Παράμετρος

Μονάδα

αξία

Κατάσταση

Τάση

V / DC

12

Προσαρμογέας τροφοδοσίας 100 ~ 230V

Κατανάλωση ενέργειας

Δ

<5,5 W

Περιλαμβάνεται προσαρμογέας τροφοδοσίας

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20 ~ 55

Υγρασία 5 ~ 95%, χωρίς συμπύκνωση

Οπτικός σύνδεσμος

/

SC / APC

Διαθέσιμο αίτημα πελάτη

Συνδετήρας RF

/

φά

Διαστάσεις

χιλ

172 * 103 * 41

Βάρος

Κιλό

0.4

 

Σχέδιο περιλήψεων

sd

Οχι.

Περιγραφή

1

Θύρα δοκιμής οπτικής ισχύος εισόδου: για έλεγχο και επαλήθευση της οπτικής ισχύος εισόδου: 1V / mW

2

Ένδειξη οπτικής ισχύος εισόδου: όταν η ισχύς εισόδου βρίσκεται στο εύρος, η ένδειξη ανάβει πράσινη

3

Ένδειξη ενεργοποίησης / απενεργοποίησης

4

Ένδειξη ισχύος πομπού επιστροφής: Η ενεργοποίηση λειτουργεί.

5

Τρύπα στερέωσης

6

Οπτική θύρα IN / OUT: Εισάγει καλώδιο οπτικού σήματος με υποδοχή SC / APC

7

Θύρα xPON: 1310 / 1490nm PON Περάστε στο PON ONU

8

Θύρα δοκιμής RF: Δοκιμή στάθμης εξόδου με -20dB

9

Θύρα Power IN / RF OUT: Η τροφοδοσία DC τροφοδοτείται είτε μέσω της θύρας τροφοδοσίας είτε της θύρας RF

10

Θύρα Power IN: + 12 ~ 15V DC είσοδος

11

Γείωση

Εξωτερικός προσαρμογέας ισχύος

ht (2) ht (1) * Διατίθενται Ευρώπη, Ηνωμένες Πολιτείες, Βρετανικά και άλλα τυποποιημένα καλώδια τροφοδοσίας. Διατίθεται τροφοδοτικό εναλλαγής και Γραμμικό τροφοδοτικό

Πληροφορίες Παραγγελίας

ZBR10

-ΧΧ

φάwd.Επίπεδο εξόδου

-ΧΧ

Τύπος λέιζερ

 και Εξουσία

-ΧΧ

Οπτικός σύνδεσμος

-ΧΧ

LD Δμήκος

-ΧΧ

Ζώνη Διαίρεση

-ΧΧ

Τροφοδοτικό

-ΧΧ

1

Μόνο εμπρός, Χωρίς AGC, Χωρίς διαδρομή επιστροφής

78

78dBμΒ

Δ1

DFB 1mW

ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Κανένας

Προώθηση μόνο, AGC, χωρίς επιστροφή διαδρομή

80

80dBμΒ

Δ2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Βόρεια Αμερική

2

Διπλή ίνα I / O, No AGC, λειτουργία έκρηξης

85

85dBμΒ

Δ3

DFB 3mW

ΦΑ

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Ευρώπη

Διπλή ίνα I / O, AGC, λειτουργία έκρηξης

95

95dBμΒ

Ι1

Απομονωμένο DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Κίνα

3

Μονή ίνα I / O, No AGC, λειτουργία έκρηξης

Ι2

Απομονωμένο DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Ισραήλ

Μονή ίνα I / O, AGC, λειτουργία έκρηξης

Ι3

Απομονωμένο DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Ιαπωνία

4

Μία ίνα I / O, 2η ίνα για θύρα xPON, NO AGC, λειτουργία έκρηξης

57

1570nm

06

Ηνωμένο Βασίλειο

Μία ίνα I / O, 2η ίνα για θύρα xPON, AGC, λειτουργία ριπής

59

1590nm

61

1610nm


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς